حریم خصوصی

مدیریت و مجموعه فروشگاه اینترنتی رایان استار خود را در حفظ و صیانت از اطلاعات شخصی و خصوصی بازدیدکنندگان و مشتریان محترم متعهد و ملزم می داند. فروشگاه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تلاش لازم معمول می گردد تا با استفاده از فن آوریهای روز دنیا برای اطمینان و امنیت استفاده شما از سایت، گام بردارد.

اطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه محفوظ می باشد. و متعاقبا مشتری باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می‏‌گردد بر عهده مشتری می‏‌باشد و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی‏‌پذیرد.

رایان استار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه رایان استار، کاربران مسئول حفظ امنیت حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود آنها انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.rayanstar.com است. شایان ذکر است که این فروشگاه با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه و تلفن های ثبت شده و تایید شده در سایت، با کاربران تماس برقرار نمی‏‌کند. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از شماره ها و آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

بستن
مقایسه