شرایط و قوانین فروشگاه رایان استار

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی رایان استار به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به سایت فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی رایان استار از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه رایان استار مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‏‌گردد. ضمنا اطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه محفوظ می باشد.

کاربران می‏‌بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل تکمیل نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می‏‌گردد بر عهده مشتری می‏‌باشد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را در این مورد عهده دار نخواهد بود.

کلیه اخبار و ایمیل های ارسالی و بروز رسانی از جانب فروشگاه صرفا با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت بوده و هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه از طریق شماره پیامک و پست الکترونیک فروشگاه، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی نماید. بنابراین ارسال هرگونه پیام تحت عنوان رایان استار، با هر روش دیگری تخلف و سوء استفاده از نام رایان استار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@Rayanstar.com اطلاع دهید.

محصولات فروشگاه اینترنتی رایان استار در دو دسته نو و استوک عرضه می‏‌گردد لذا از کاربران محترم تقاضا داریم در هنگام خرید به توضیحات ارائه شده در محصول دقت نمایند.

اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی رایان استار از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در سایت فروشگاه در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. فروشگاه اینترنتی رایان استار مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز حوادث و سوانح غیر طبیعی و خارج از اختیار و موارد قوه قهریه، سایت و فروشگاه اینترنتی رایان استار هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
وب سایت رایانه هیچ گونه مسئولیتی را در مورد نقص در کارکرد سایت که می‏‌تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی‏‌پذیرد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه رایان استار اقدام می‏‌نماید. همچنین از آنجا که رایان استار یک سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

مشتری یا کاربر با ثبت سفارش، موافقت می‌‏کند که فروشگاه اینترنتی رایان استار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) جهت اطلاع رسانی، و یا پاسخ به درخواست ارائه شده، از اطلاعات مندرج در پنل کاربری، از طریق ابزارهای موجود استفاده نماید. همچنین اطلاعات ثبت شده در پروفایل مشتری نظیر، آدرس ایمیل و تلفن‌، رسمی و مورد تایید مشتری می‏‌باشد که تمامی مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از آن طریق صورت می‌گیرد. جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه امکان دارد رایان استار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه رایان استار را در پروفایل خود لغو نمایند.

7 روز ضمانت تعویض ویژه مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی رایان استار

رضایت از خرید و اطمینان از سلامت کالا از اولویت های ‏‌اصلی فروشگاه اینترنتی رایان استار بوده است و برای تحقق این مهم این مجموعه می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. مشتریان محترم فروشگاه رایان استار برای تست فنی کالای خریداری شده تا 7 روز فرصت خواهند داشت و در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، فروشگاه اینترنتی رایان استار کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت:

• اول دریافت کالای مشابه به انتخاب خود

• دوم استرداد وجه

شروط لازم برای تعویض و استرداد کالا

چنانچه بعد از ثبت سفارش از خرید خود منصرف شده اید و یا نیاز به تغییر در سفارش پیش از ارسال کالا وجود دارد، درخواست خود را از طریق شماره تماس 09190804019 اطلاع دهید. اگر در هنگام تحویل از کالاهای دریافتی خود ناراضی بودید، می‏‌توانید درخواست مرجوعی خود را به ما اطلاع دهید. پس از تایید نهایی توسط کارشناسان مطابق آیین نامه مرجوعی، در صورت احراز شرایط، کالای مذکور مرجوع خواهد شد.

در صورت بروز مشکل فنی و عدم سلامت کالا، مشتری می‏‌بایست ظرف مدت 7 روز تماس و موضوع را به مجموعه رایان استار اعلام نماید. عدم هماهنگی و ارسال شکایت در مهلت 7 روزه به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت 7 روزه تست می باشد.
در صورت استفاده نادرست از کالا از قبیل ضربه، شکستگی، خط و خش، نصب و راه اندازی و استفاده نامناسب و متفاوت با پیشنهاد سازنده، فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال موارد مذکور بر عهده نخواهد داشت. بنابراین این سرویس، ایرادات و موارد فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی گردد.

به اختصار موضوع ضمانت شامل موارد زیر نخواهد بود:

• وارد شدن ضربه یا سقوط دستگاه از ارتفاع و بلندی و شکستگی و قر شدگی

• ورود آب و سایر مایعات به درون دستگاه

• باز کردن دستگاه و تغییر در شکل ظاهری یا هرگونه دستکاری توسط خود شخص یا تعمیرکاران

در صورت مغایرت کالای دریافتی با کالای خریداری شده در سایت، خریدار می‏‌بایست طی مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا از طریق تلفن موضوع را اعلام نماید. لازم به ذکر است که ارائه تصاویر محصولات از طریق فروشگاه صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری می‏‌باشد و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات، تصاویر با کالای اصلی دارای تفاوت هایی باشد تنها به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت است.

در صورتیکه مغایرت کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا، قابل تشخیص باشد، فروشگاه تنها در صورتیکه بسته بندی اصلی حفظ شده باشد مسئولیت بازگشت کالا را به عهده خواهد گرفت. لطفا توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین می برد.
در صورتیکه که کالا دارای ایراد فیزیکی یا شکستگی باشد یا در طی حمل دچار شکستگی شود خریدار می‏‌بایست ظرف مدت 24 ساعت از طریق تلفن موضوع را به مجموعه اعلام کند.

لازم به ذکر است از آنجا که برخی از محصولات به صورت تخصصی ارائه شده است در صورت خرید اشتباه و نادرست هزینه ی ارسال کالا به عهده ی خریدار می باشد. در صورت استفاده از ضمانت 7 روزه جهت برگشت کالا در صورت شکستگی محصول تمام جوانب آن به عهده ی خریدار است. در صورت استفاده از ضمانت 7 روزه جهت برگشت کالا هر گونه مخدوش شدن سریال نامبر محصولات تخصصی بر عهده ی خریدار می باشد.
نکته : چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی رایان استار قرار نگیرد، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

محصولات استوک

تمامی کالاهای استوک موجود در فروشگاه قبل از ارسال به مشتری تست شده اند و بعد از تست سلامت دستگاه ۱۰۰% سالم و تست شده برای مشتری ارسال می‏‌گردد. با اینحال 7 روز ضمانت برگشت کالا برای مشتری در نظر گرفته شده است.

تست محصولات در فروشگاه رایان استار دارای دو مرحله است:

1. ظاهر محصول که شامل عدم شکستگی و کیفیت مطلوب کالا می‏‌باشد.

2. تست ویندوز که بصورت نرم افزاری صورت می‏‌گیرد و سلامت کامل محصول تضمین می‏‌گردد.

سعی ما بر این است که محصولات از لحاظ ظاهری و بدنه با کمترین خط و خش و ضربه خوردگی (گرید A) و در بسیاری موارد مشابه نو عرضه شود.

• با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

• بسیارحائز اهمیت می‏‌باشد که دریافت کننده کالا، قبل از تحویل گرفتن محموله آن را بررسی کرده و درصورتی که محموله دارای عیب و نقص یا آسیب دیدگی باشد، رسید تحویل کالا را بدون قید و شرط به حمل کننده نداده و عیب ونقص موجود را روی رسید درج نماید. مثلا بنویسد ” کارتن ها پاره شده اند ” شایان ذکر است که نه تنها رسید گیرنده کالا بلکه و حتماً عیوب و آسیب های مشاهده شده باید در رسید حمل کننده هم درج شود. اگر رسید حمل کننده فاقد هرگونه یادداشتی باشد، وی می‏‌تواند مسئولیت خود را انکار و بدین ترتیب حق بازیافت خسارت برای بیمه گر از بین خواهد رفت.

• تمامی مانیتورها در فروشگاه تست شده و بدون پیکسل سوخته و 100% سالم برای شما ارسال می شود (به غیر از هاله و پیسکل در صورتی که مانیتور اشکال فنی دیگری داشته باشد دارای یک هفته مهلت تست می باشد).

• در صورتی که مانیتور پیکسل سوخته و یا هاله داشته باشد قبل از ارسال با شما تماس خواهیم گرفت.

• پیکسل سوخته و معیوب صفحه نمایش (LCD/LED) کمتر از 4 عدد شامل ضمانت نمی باشد.

• کیس های استوک در فروشگاه تست شده و به غیر از پاور و مادربرد یک هفته مهلت تست داده می شود دستگاه 100 % سالم و تست شده برای شما ارسال می شود.

• قیمت ها و موجودی سایت آپدیت می باشد ولی قبل خرید حتما از موجودی و تعداد مطمئن شوید.

• مدل های قدیمی که با مشخصات فنی و قیمتی پایین ارائه می‏‌شود ممکن است از لحاظ ظاهری و بدنه خیلی تمیز و مشابه نو نباشند.

• صدمات ناشی از خراشیدگی، ضربه، سقوط، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش یا حرارت زیاد، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبیعی خارج از مهلت تست می باشد.

• اقدام به تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر متخصص خارج از مهلت تست می باشد.

• هرگونه خرابی در اثر استفاده نادرست از دستگاه و یا در اثر استفاده از باطری و لوازم جانبی تایید نشده و غیر اصلی خارج از مهلت تست می باشد.

روزهای کاری و ساعات کارکرد

روز کاری به روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته گفته می‏‌شود، که این ایام به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و ارسال می گردد.
ساعات پاسخگویی و ارتباط با هر یک از بخش های فروشگاه اینترنتی رایان استار از ساعات 9 الی 21 امکان پذیر می‏‌باشد.
کابران سایت رایان استار می‏‌توانند در هر یک از ایام هفته و یا هر ساعتی از شبانه روز نسبت به ثبت سفارش در سایت فروشگاه اقدام نمایند.
رایان استار در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر اصلی فروشگاه رسیدگی می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی در این رابطه، مراتب را جهت پیگرد قانونی به فروشگاه اطلاع دهید.

شرایط حمل و نقل

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید. لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. مجموعه رایان استار تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می‏‌کند. نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی رایان استار در روزهای عادی به روش­های متنوعی صورت می پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری می‏‌باشد. به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه رایان استار توسط شرکتهای پست، تیپاکس و باربری انجام می‏‌شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه رایان استار مسئول نمی‏‌باشد.

نحوه ارسال کالا:

پست : ارسال، بسته به انتخاب مشتری از طریق پست سفارشی و پیشتاز صورت می پذیرد، زمان تحویل سفارش بسته به محدود جغرافیایی و انتخاب نوع پست بین 48 الی 72 ساعت کاری زمان می­برد، در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست پیگیری کنید.

تیپاکس : شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال سفارش کاربران برای مراکز استان و شهرهایی می باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند، می‏‌باشد. سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌ آن­ها در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

باربری : در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می‏‌پذیرد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد. ممکن است 24 – 48 – 72 ساعت زمان ببرد.

بستن
مقایسه